W dniu 18 września 2017 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji odbędzie się konferencja „SCIENCE FOR THE FUTURE”.

Pierwsze edycja Konferencji „Science for the Future” skierowana jest do przedstawicieli nauki i biznesu z dyscyplin: Informatyka, Elektronika i Telekomunikacja. Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem JM Rektora AGH, prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki, patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dra Jarosława Gowina oraz Stowarzyszenia Top500 Innovators i Komisji Fulbright.

Tematem przewodnim spotkania jest rosnące znaczenie interdyscyplinarnych badań stosowanych, które są istotne dla rozwoju gospodarczego oraz przyczyniają się do rozwoju nauki w obszarze technologii informacyjnych.

Miejsce:
Akademia Górniczo-Hutnicza, ul. Kawiory 21, pawilon D - 17