KONKURS IBM: 'Unikalność, niezawodność – technologia IBM Power'

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym pod patronatem Anny Sieńko Dyrektor Generalnej IBM Polska. Konkurs ten skierowany jest do studentów wydziałów informatycznych polskich uczelni wyższych oraz wszystkich tych, dla których informatyka jest życiową pasją.

Zadanie stawiane przed wszystkimi uczestnikami to rozwój aplikacji na platformie serwerowej Power. Pierwszym etapem konkursu jest przesłanie zgłoszenia wraz z opisem planowanej aplikacji na adres kontaktowy konkursu do dnia 31 grudnia 2011. Następnie najlepsze projekty, wezmą udział w kolejnym etapie polegającym na praktycznym stworzeniu projektowanej aplikacji w wydzielonym przez IBM środowisku serwerowym.

Swoje zgłoszenia wraz z opisem rozwiązania oraz pytania odnośnie regulaminu konkursu proszę kierować na adres: szymon.jakubiak@pl.ibm.com

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:
nagroda główna - płatny staż w IBM Polska
dla trzech pierwszych zespołów - bezpłatny udział w europejskiej konferencji stowarzyszenia COMMON:
COMMON Europe Congress 2012 w Wiedniu / Austria - 9-12 czerwca 2012

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 30 kwietnia 2012, na stronie internetowej.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziesz na stronie: http://www-03.ibm.com/systems/pl/konkurspower/