Stypendia dla studentów w Małopolsce

KTO?
Krakowski Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
CO?
Pomoc stypendialna w wysokości 600 zł brutto przyznawana na okres 9 miesięcy
DLA KOGO?
Stypendium przeznaczone jest dla:
- Polaków i przedstawicieli Polonii,
- osób pochodzących z regionów partnerskich Województwa Małopolskiego (lista regionów).
Stypendium skierowane jest do osób podejmujący studia na małopolskich uczelniach. Kandydaci nie mogą otrzymywać stypendium RP oraz stypendium innych instytucji i organizacji.
W przypadku osób rozpoczynających studia kandydaci muszą wykazać się średnią ocen za ubiegły rok szkolny nie niższą niż 4,00.
W przypadku osób kontynuujących studia kandydaci muszą wykazać się średnią ocen za ubiegły rok akademicki nie niższą niż 3,50.
TERMINY:
Wnioski są przyjmowane do 5 listopada 2015 r. Obowiązuje data wpływu do biura Oddziału. Regulamin konkursu do pobrania jest tutaj.
Krakowski Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”
Rynek Główny 14 (Dom Polonii)
tel.+48 12 422 43 55, 422 61 58
e-mail: biuro@wspolnota-polska.krakow.pl