Zakończyła się II edycja AGHacks

II-ga edycja AGHacks odbyła się w dniach 23-25 października 2015 r. w Starej Zajezdni na Kazimierzu. Przez 3 dni 500 nowicjuszy oraz profesjonalistów z różnych krajów połączyło się we wspólnych wysiłkach aby pracować nad własnymi, innowacyjnymi pomysłami. W tym roku AGHacks uzyskał oficjalny patronat Major League Hacking - największej w Europie organizacji zrzeszającej hackathony studenckie. Warto nadmienić, iż wydarzenie zostało również objęte patronatem honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Wsparcia udzieliły także Urząd Miasta Krakowa i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Podobnie jak w zeszłym roku, AGHacks został zorganizowany pod patronatem lidera wśród uczelni technicznych w Polsce – Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Katedrę Informatyki reprezentowali Jacek Dajda, Roman Dębski oraz Tomasz Szydło (w roli mentorów).

Fotorelacja:

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym profilu facebook.
Szczegóły na stronie głównej AGHacks oraz profilu facebook.