Katedra Informatyki AGH | Strong główna
PL
EN
Search this site:
O Katedrze
Współpraca z przemysłem
Informacje ogólne
Kierownictwo
Pracownicy
Historia
Akredytacja
Projekty
Nowy Budynek
Informacje ogólne
Laboratoria
Sukcesy
Zespoły badawcze
A2S
DSRG
IISG
CSG
Publikacje
Technologie
Kontakt
Dla Kandydatów
Aktualności
Opis kierunku
Laboratoria
Zasady rekrutacji
Stacjonarne I stopnia
Niestacjonarne I stopnia
Stacjonarne II stopnia
Niestacjonarne II stopnia
Studia doktoranckie
Program studiów
Spis przedmiotów
Studia I stopnia
Studia II stopnia
Studia III stopnia
Podwójny dyplom
Studia podyplomowe
Cyberbezpieczeństwo
Programowanie Urządzeń Mobilnych
Systemy baz danych
Informatyka - projektowanie i eksploatacja systemów
Informatyka - metody wytwarzania oprogramowania
Kursy CISCO
Akademia IT
Listy polecające
Dla Studentów
Aktualności
Program studiów
Spis przedmiotów
Studia I stopnia
Studia II Stopnia
Studia III Stopnia
Praktyki studenckie
Wymiana zagraniczna
Przedmioty
Informacje ogólne
Umowy z uczelniami partnerskimi
Warunki uczestnictwa
Praktyki zagraniczne
Koła naukowe
Koło naukowe BIT
Egzamin kierunkowy
Dla Pracowników
Aktualności
Mobilność akademicka
Erasmus
Konferencje
Staże zagraniczne
Wróć do Strony Głównej
Strona Główna
›
Prowadzone przedmioty
Prowadzone przedmioty
Facebook
Twitter
RSS
Nazwa przedmiotu
Kat.
Komunikacja i techniki zarządzania
1
1
0
2
O
Algebra
3
2
0
6
P
Analiza matematyczna 1
3
2
0
6
P
Fizyka 1
2
2
0
5
P
Aspekty prawne informatyki
2
0
0
1
K
Wstęp do informatyki
2
2
0
6
K
Wprowadzenie do systemu UNIX
1
0
1
2
K
Podstawy elektrotechniki
1
0
1
2
K
Analiza matematyczna 2
2
2
0
6
P
Statystyka Matematyczna
2
0
2
2
P
Matematyka Dyskretna
2
2
0
6
P
Fizyka 2
2
0
2
6
P
Algorytmy i struktury danych
2
2
0
6
K
Techniki i języki programowania 1
2
1
1
2
K
Podstawy elektroniki (studia zaoczne)
1
0
1
2
K
Równania różniczkowe i różnicowe
2
0
2
5
P
Techniki i języki programowania 2
2
0
2
6
K
Podstawy baz danych
2
0
2
5
K
Projektowanie systemów informatycznych 1
1
0
1
2
K
Asemblery i systemy wbudowane
1
0
1
2
K
Technika cyfrowa
2
0
2
5
K
Kryptografia
1
0
1
2
K
Metody obliczeniowe w nauce i technice 1
2
1
0
2
K
Information Systems Design I
1
0
0
4
K
Technologie obiektowe 1
2
1
1
2
Logika matematyczna w informatyce
2
1
0
2
P
Obliczenia Symboliczne 1
1
0
1
2
K
Projektowanie systemów informatycznych 2
1
0
1
5
K
Technologie obiektowe 1
2
0
1
2
K
Systemy operacyjne
2
0
2
5
K
Teoria automatów i języków formalnych
2
1
0
5
K
Technika mikroprocesorowa 1
2
0
2
2
K
Metody obliczeniowe w nauce i technice 2
1
0
2
6
K
Information Systems Design II
1
0
1
2
K
Technologie obiektowe 2
2
0
2
6
K
Badania operacyjne
2
0
2
1
P
Obliczenia Symboliczne 2
1
0
1
2
K
Teoria współbieżności
2
0
2
6
K
Technologie obiektowe 2
0
0
2
6
K
Sieci komputerowe
2
0
2
6
K
Teoria kompilacji 1
2
0
2
2
K
Teoria obliczeń i złożoności obliczeniowej 1
2
1
0
2
K
Technika mikroprocesorowa 2
0
0
2
4
K
Bazy Danych
1
0
1
2
K
Inżyniera oprogramowania
2
0
2
4
K
Systemy rozproszone
2
0
2
2
K
Bezpieczeństwo systemów komputerowych
2
0
1
2
K
Teoria kompilacji 2
2
0
1
4
K
Teoria obliczeń i złożoności obliczeniowej 2
1
0
1
4
K
Architektura komputerów
2
0
0
2
K
Grafika komputerowa
2
0
1
2
K
Psychologia negocjacji
2
1
0
1
O
Metody sztucznej inteligencji
2
0
2
4
K
Programowanie systemowe
2
0
2
4
B(A)
Technologie aplikacji internetowych
2
0
2
4
B(B)
Systemy czasu rzeczywistego
2
0
2
4
B(C)
Metody rozpoznawania obrazów
2
0
2
4
B(D)
Geometria obliczeniowa
2
0
2
4
B(E)
Systemy CAD/CAE
2
0
2
4
B(F)
Anatomia Maszyny Wirtualnej Java
2
0
2
7
Inżynieria oprogramowania systemów rozproszonych
2
0
2
6
S
Środowiska udostępniania usług
2
0
2
6
S(1)
Organizacja systemów zarządzania baz danych
2
0
2
6
S(2)
Techniki obiektowe i komponentowe
2
0
2
6
S(2)
Modelowanie obiektów w grafice komputerowej
2
0
2
6
S(3)
Procesory graficzne w obliczeniach i animacji
2
0
2
6
S(3)
Techniki programowania równoległego
2
0
2
4
B(A)
Systemy ekspertowe
2
0
2
4
B(B)
Stochastyczne algorytmy obliczeniowe
2
0
2
4
B(C)
Przetwarzanie języka naturalnego
2
0
2
4
B(D)
Systemy zdecentralizowane i agentowe
2
0
2
4
B(E)
Modelowanie i symulacja systemów
2
0
2
4
B(F)
Sieciowe systemy multimedialne
2
0
2
5
S(1)
Systemy gridowe
2
0
2
5
S
Techniki wytwarzania oprogramowania
2
0
2
5
S(2)
Eksploracja danych
2
0
2
5
S(2)
Modelowanie rzeczywistości w symulacji i grafice komputerowej
2
0
2
5
S(3)
Rendering w czasie rzeczywistym
2
0
2
5
S(3)
Algorytmy równoległe
2
0
2
4
B(A)
Sieci neuronowe
2
0
2
4
B(B)
Symulacja procesow ciągłych i algorytmy adaptacyjne
2
0
2
4
B(C)
Wprowadzenie do semantyki języka naturalnego
2
0
2
4
B(D)
Programowanie systemów agentowych i wielorobotowych
2
0
2
4
B(E)
Inteligencja obliczeniowa
2
0
2
4
B(F)
Systemy mobilne
2
0
2
6
S
Systemy wysokiej dostępności
2
0
2
6
S(1)
Archiwizacja i bezpieczeństwo danych
2
0
2
6
S(1)
Zaawansowane techniki integracji systemów
2
0
2
6
S(2)
Inżyniera wiedzy i uczenie maszynowe
2
0
2
6
S(2)
Przetwarzanie danych w środowiskach mobilnych
1
0
1
3
S(2)
Zarządzanie projektami
1
0
1
3
S(2)
Technologie gier komputerowych
2
0
2
6
S(3)
Wirtualna rzeczywistość i wizualizacja
2
0
2
6
S(3)
Programowanie animacji
2
0
2
6
S(3)
Computer-aided Decision Making
0
0
0
Nowoczesna teoria grafów
2
0
0
Wybrane metody matematyki stosowanej
0
0
0
Ekonomia/Filozofia
0
0
0
Komputerowe wspomaganie decyzji (część 1)
0
0
0
Sensory i pomiary w medycynie
0
0
0
Biocybernetyka
0
0
0
Intelligent Information Systems
0
0
0
Programowanie Ewolucyjne
0
0
0
Systemy biocybernetyczne i neurokomputery
0
0
0
Problemy przetwarzania równoległego
0
0
0
Wybrane zagadnienia grafiki komputerowej
0
0
0
Kierowanie rozwojem w projektowaniu i zarządzaniu bazami danych
2
2
0
Rozpoznawanie obrazów i systemy wizyjne
0
0
0
Interfejsy biologiczne
0
0
0
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 Katedra Informatyki |
Akademia Górniczno-Hutnicza
| Realizacja
Creative Bastards